Penzijní zabezpečení u České spořitelnyS Českou spořitelnou si můžete zařídit i vaše penzijní zabezpečení. Otázka důchodového pojištění je v současné době velmi aktuální a mnoho lidí řeší otázku, jakým způsobem si budou šetřit na svůj důchod. Česká spořitelna nabízí dva produkty – důchodové spoření ve druhém pilíři a doplňkové penzijní spoření ve třetím pilíři. Pokud nevíte, jestli se vám spoření ve druhém pilíři vyplatí, můžete si to snadno zjistit pomocí speciální důchodové kalkulačky na webových stránkách České spořitelny. Do ní je třeba zadat rok narození, pohlaví, počet dětí, průměrný hrubý příjem a citlivost vůči riziku (tu si můžete zjistit v krátkém jednoduchém testu). Výhodou vstupu do druhého pilíře důchodového spoření je mimo jiné ochrana takto naspořených peněz před věřiteli a exekutory. Klienti si dále mohou vybrat jeden ze čtyř důchodových fondů – důchodový fond státních dluhopisů, konzervativní důchodový fond, vyvážený důchodový fond a dynamický důchodový fond. Nejvyšší očekávaný průměrný dlouhodobý výnos je u dynamického fondu, kde se jedná až o čtyři procenta ročně. Lidé starší 35 let se však do druhého pilíře důchodového pojištění mohou zapojit maximálně do 30. června 2013.

Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty. Přihlášení Servis24 je velice primitivní.

Česká spořitelna a služby osobních bankéřů

Jednou ze služeb, které Česká spořitelna poskytuje svým klientům a kterou mnohé jiné bankovní instituce nenabízejí, je služba Osobního bankovnictví. Tato služba je určená pro ty klienty, kterým chodí na jejich bankovní účet u České spořitelny měsíčně alespoň 30 tisíc Kč nebo je součet jejich vkladů a úvěrů nad 500 tisíc Kč. Kromě osobních bankéřů poskytuje Česká spořitelna také investiční a finanční poradenství. Speciální nabídku pak má spořitelna pro mladé lidi ve věku od 18 do 30 let, kteří mají příjem od 15 do 30 tisíc Kč. Ti mohou využít služby Osobní bankovnictví se slevou plných 85 procent. Stačí si jen sjednat schůzku s osobním bankéřem a ten vám službu představí.

Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis 24 přihlášení na osobní účet u České spořitelny. Servis24.cz představuje služby přímého bankovnictví České spořitelny.Internetbanking České spořitelny Servis 24

Naprostou samozřejmostí u každé banky je internetové bankovnictví. Česká spořitelna tuto službu nabízí pod názvem SERVIS 24 – Internetbanking a to na adrese http://www.servis24.cz/. Internetové bankovnictví České spořitelny je velmi dobře zpracované a má jednoduché a intuitivní ovládání. Je naprosto bezpečné a nabízí spoustu funkcí – můžete přes něj dělat základní věci, jako jsou platby, sledování stavu účtu, změny limitu pro platbu kartou na internetu nebo pro výběr z bankomatu, ale také si v něm můžete požádat o půjčku, kontokorent, pojištění nebo platební kartu, můžete si v něm dobíjet kredit u svého mobilu a také platit složenky a faktury. Na stránkách České pojišťovny si také můžete předem jejich internetové bankovnictví nezávazně vyzkoušet v jednoduché demo verzi, která vám tuto službu blíže představí. Zařídit si SERVIS24 Internetbanking můžete buď přímo na některé z poboček, podáním žádosti přes internet nebo zavoláním na bezplatnou telefonickou linku na čísle 800 207 207.

Servis24 přihlášení na účet vám umožní přístup k běžným účtům od České spořitelny. Servis24 přihlášení na účet lze provést z jakéhokoliv PC.

Česká spořitelna a mobilní bankovnictví

Kromě internetového bankovnictví nemůže v nabídce České spořitelny chybět ani bankovnictví mobilní. Pokud tedy máte chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOs, můžete si zdarma stáhnout do svého mobilu speciální aplikaci. Mobilní bankovnictví poskytuje Česká spořitelna pod názvem SERVIS 24 Mobilní banka a k jejímu používání je třeba si nejdříve stáhnout aplikaci a to buď z obchodu Google Play (v případě mobilů s Androidem) nebo z obchodu App Store (v případě iPhonů). Druhou možností je stažení pomocí QR kódů, které jsou na webových stránkách České spořitelny. Za používání těchto aplikací se nic neplatí a jedinou podmínkou je mít účet u České spořitelny a aktivní internetové bankovnictví SERVIS 24. Přes mobilní banku pak můžete dělat základní věci, jako jsou platby, skenování a platba složenek, kontrola stavu a historie účtu a také si můžete zjistit, kde je ve vašem okolí nejbližší pobočka nebo bankomat České spořitelny.

Česká spořitelna půjčky jsou absolutně skvělé. Servis24 Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví ČSAS. Rozhodnete-li se pro využívání služby Servis24.cz, je vhodné navštívit kteroukoli pobočku České spořitelny. Jak vstoupit na účet Servis 24 od České spořitelny se dozvíte na našem webu. Servis24 přihlášení na účet nebylo nikdy jednodušší.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!