On-line objednáníPokud neradi čekáte, nebo máte málo času a nechcete se na pobočce zdržovat zbytečně dlouho, můžete u České spořitelny využít službu on-line objednání na pobočku. Tato služba je k dispozici pouze u vybraných poboček, jejichž seznam najdete na jejích internetových stránkách. Po kliknutí na vybranou pobočku se vám zobrazí podrobné informace + odkazy na on-line objednání. Jednoduše si pak můžete vybrat den a přesný čas, ve který se na pobočku dostavíte.

Půjčka Česká spořitelna je určena pro každého.

Česká spořitelna na internetu

Internetové stránky České spořitelny najdeme na adrese www.csas.cz. Přehledné stránky nabízí kompletní a vyčerpávající informace o všech produktech, které tato banka nabízí. Součástí webu jsou i různé kalkulačky, ve kterých si sami můžete zjistit případnou výši splátek, ať už se jedná o běžnou půjčku nebo třeba hypotéku. Součástí stránek je samozřejmě i detailní ceník všech služeb a sazebník poplatků. Jsou zde také podrobné informace o sKartě, která byla v poslední době v médiích hojně diskutovaná. V pravém horním rohu stránky jsou pak odkazy na přihlášení do internetového bankovnictví České spořitelny a to jak SERVIS 24, tak BUSINESS 24. Pro klienty ze zahraničí je možnost přepnout si stránky do angličtiny kliknutím na odkaz v pravé horní části stránky.

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu?Česká spořitelna na sociálních sítích

Česká spořitelna samozřejmě nemůže chybět ani na sociálních sítích. Její profil najdeme nejen na Facebooku, ale také na Twitteru, Google+ a na YouTube. Na oficiální facebookový profil České spořitelny se dostaneme na odkazu https://www.facebook.com/ceskasporitelna a dozvíme se zde vždy aktuální informace a zajímavosti o České spořitelně a jejích produktech, můžeme si prohlédnout fotky a videa, zúčastnit se různých soutěží o ceny atd. Přímo na stránce je také možné kdykoliv položit dotaz, na který pak pracovníci České spořitelny v nejbližší době odpoví. Pokud dáváme přednost Twitteru, můžeme sledovat twitterový profil České spořitelny na adrese https://twitter.com/Ceskasporitelna. I zde zveřejňuje spořitelna pravidelně aktuální informace a zajímavosti a také odpovídá na dotazy klientů. Česká spořitelna nechybí ani další sociální sítí a to na Goggle+. Její oficiální profil na této síti se nachází na adrese https://plus.google.com/107878611013819529828 a i tady jsou pravidelně zveřejňovány různé zajímavosti a aktuality. Velmi propracovaný má Česká spořitelna svůj kanál na YouTube. Kromě reklamních televizních spotů a videí z natáčení zde najdeme také videomanuály, které nám pomohou s nastavením některých produktů, jako je např. internetové bankovnictví, mobilní banka, Mobito atd. Součástí kanálu je i seriál Aby dluhy nebolely a spousta dalších zajímavých videí.

Servis24 přihlášení osobní účet je rychlé a rychlé. Česká spořitelna půjčky jsou dost výhodné.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!