Hypotéka od České spořitelnyJedním z mnoha produktů, které má Česká spořitelna ve své nabídce, je také hypotéka. Za tu získala spořitelna i ocenění Hypotéka roku 2012. Hypotéku České spořitelny si můžete sjednat bez poplatků za její vyřízení a získat peníze až do 100 procent hodnoty vaší nemovitosti. Mezi velké přednosti této hypotéky patří také výhodné úroky a finanční prémie. Klienti si také mohou sami vybrat mezi pevnou nebo nízkou proměnnou úrokovou sazbou. Splatnost hypotéky je až 30 let a v případě potřeby je možné splátky odložit, přerušit nebo změnit jejich výši. Samozřejmostí je také odborné poradenství. Pokud si chcete orientačně vypočítat případnou výši splátek, můžete využít hypoteční kalkulačky, která je součástí internetových stránek České spořitelny.

Půjčka Česká spořitelna je dobrá především pro podnikatele. Servis24 přihlášení na účet lze provést z jakéhokoliv PC.

Česká spořitelna a její Půjčka

Pokud si potřebujete půjčit peníze, je rozhodně lepší obrátit se na banku než na nebankovní společnosti, které si účtují extrémně vysoké úroky. Mezi banky, které poskytují půjčky za výhodných podmínek patří i Česká spořitelna. Půjčku od České spořitelny si můžete vzít za jakýmkoliv účelem a půjčit si můžete od 20 až do 600 tisíc korun. Sjednat si ji můžete na některé z jejích poboček a nebo můžete předtím podat žádost přes internet, případně zavolat na bezplatnou telefonickou linku na čísle 800 207 207. Půjčka České spořitelna má spoustu výhod – sami si můžete určit výši a datum splátek, nemusíte půjčku zajišťovat a můžete si k ní sjednat i pojištění pro případ neschopnosti splácet. Plusem je také pevná úroková sazba. Maximální doba splácení této půjčky je sedm let. Pokud si chcete předem orientačně vypočítat výši půjčky i jednotlivých splátek, tak na internetových stránkách České spořitelny lze využít jednoduchou kalkulačku pro výpočet – stačí jen vybrat, jestli máte zájem o účelový nebo neúčelový úvěr, zadat výši úvěru a zobrazí se vám přehledná tabulka s výpisem výše splátek podle toho, jak dlouho byste půjčku spláceli.

KB.cz Moje banka je online banking nové generace. Aktuální kurzovní lístek ČNB.Česká spořitelna a její Spotřebitelský úvěr

Dalším typem úvěru, který má Česká spořitelna ve své nabídce, je spotřebitelský úvěr. Ten můžete využít např. na koupi automobilu, vybavení vaší domácnosti, rekonstrukci domu nebo bytu, dovolenou, studium nebo jiné spotřební zboží a služby. Minimální výše spotřebitelského úvěru České spořitelny je 100 tisíc Kč a maximální výše není určená – záleží vždy na konkrétním případu a finančních možnostech klienta. Do částky 600 tisíc Kč je pak možné tento úvěr získat i bez zajištění. Stejně jako u běžné půjčky, i zde je pevná úroková sazba. Co se týká maximální doby splácení, tak ta je u spotřebitelského úvěru ještě delší, splácet ho můžete až po dobu deseti let. Požádat si o tento úvěr můžete na některé z poboček České spořitelny a u vybraných poboček se můžete on-line předem objednat a nebudete tak muset čekat, až na vás přijde řada. Výši úvěru a měsíčních splátek si lze předem vypočítat na úvěrové kalkulačce, která je součástí webových stránek České spořitelny.

Česká spořitelna Servis 24 je nejpopulárnější internetbanking v České republice. Mojebanka je internetové bankovnictví od Komerční banky.

Kreditní karta Odměna

Kromě klasických debetních karet, které v dnešní době používá už téměř každý, si mnoho lidí pořizuje také kreditní kartu. Díky ní máte možnost si nakoupit kdykoliv a nemusíte si hlídat, jestli máte ve svojí peněžence dostatečnou hotovost. Navíc s kreditní kartou můžete nakupovat nejen v Česku, ale i v zahraničí nebo na internetových e-shopech. Kreditní karta Odměna, kterou svým klientům nabízí Česká spořitelna přináší spoustu benefitů, kvůli kterým určitě stojí za to si ji zařídit. Peníze, které z této karty můžete opakovaně čerpat, lze splatit do 55 dnů bez jakéhokoliv navýšení a bez nutnosti ručení. Podle vašich finančních možností vám spořitelna může nabídnout limit čerpání až do maximální výše 200 tisíc Kč. Mezi velké výhody této karty patří také bonus ve výši jednoho procenta z každého nákupu touto kartou. Za jeden měsíc lze takto získat až 350 Kč, které si můžete nechat připsat na váš účet nebo je použít jako body do Bonus programu. Mezi další benefity této karty patří slevy ze slevového programu Sphere card a programu Partner. Novinkou je pak možnost bezkontaktní platby u obchodníků, kteří tento typ placení podporují. Mnoho lidí určitě potěší možnost vybrat si vlastní vzhled této platební karty a to buď s vlastní fotkou nebo fotkou z galerie obrázků na stránkách České spořitelny. Mezi doplňkové služby pak patří automatické platby čerpané částky, smsky se zůstatkem, možnost splátkových prázdnin nebo pojištění schopnosti splácet.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!