Čsas.czMezi bankovní instituce s největším počtem klientů u nás už dlouhodobě patří Česká spořitelna, jejíž internetové stránky se nacházejí na adrese Čsas.cz. Česká spořitelna nabízí širokou nabídku produktů a služeb, mezi něž nepatří jen běžné účty nebo platební karty, ale také různé druhy půjček, pojištění, hypotéky, stavební spoření atd. Samozřejmě nemůže chybět ani internetové bankovnictví včetně aplikací pro mobilní telefony.

Era přihlášení je možné provést rychle z jakéhokoliv počítače.

Čsas.cz – největší česká banka

Česká spořitelna má na našem území opravdu dlouhou tradici – k jejímu založení došlo v roce 1825 a Čsas.cz tak byla první spořitelní institucí na území dnešního Česka. V současné době její služby využívá kolem pěti milionů klientů a Česká spořitelna je tak největší bankou v České republice. Čsas.cz je od roku 2000 součástí silné mezinárodní skupiny Erste Group. Jedná se o největšího poskytovatele finančních služeb ve střední Evropě, který byl založen již roku 1819. Kromě České spořitelny má Erste Group svoje pobočky i v dalších zemích, jako je Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko, Rumunsko a Srbsko.

 Běžný účet u Čsas.cz

Základním finančním produktem je u každé banky běžný účet. Jedná se o produkt, který je vždy základním stavebním kamenem celé nabídky, protože zatímco jiné služby využívá jen určité procento klientů, běžný účet už je v dnešní době naprostou samozřejmostí a má jej téměř každý. Česká spořitelna je velkou bankou a tak svým potenciálním klientům nabízí hned několik variant běžného účtu. Na webových stránkách Čsas.cz tak v současné době nalezneme tři typy základního osobního účtu – osobní účet ČS II, internetový osobní účet ČS (iÚčet) a běžný účet v cizí měně.

Čsas.cz a jejich nabídka pro studenty a mládež

Studenti a obecně mladí lidé jsou velmi důležitou cílovou skupinou a to si dobře uvědomuje i Česká spořitelna. V její nabídce produktů tak nechybějí ani speciální služby, jež jsou určeny přímo studentům středních i vysokých škol. Aktuálně má pro Čsas.cz pro studenty následující finanční produkty: osobní účet ČS II (Fresh účet), kreditní kartu Odměna, kontokorent pro studenty, půjčku pro studenty, úvěr od Buřinky, stavební spoření a pravidelné investování. Kromě hlavní webové stránky Čsas.cz vytvořila Česká spořitelna i samostatný web pro studenty a absolventy, na který se můžete dostat buď rovnou z úvodní stránky spořitelny, nebo zadáním odkazu www.csas-mladi.cz.

Půjčky a úvěry od Čsas.cz

Mezi nejžádanější finanční produkty patří již řadu let především různé druhy půjček a úvěrů. Půjčit si (kromě bank) můžeme i některé z desítek a desítek různých nebankovních společností, které často půjčují téměř každému. Pokud ale nechceme platit zbytečně vysoké úroky a poplatky, je mnohem lepší vzít si půjčku od banky. Čsas.cz samozřejmě nabízí úvěrové produkty také – konkrétně se pak jedná o základní půjčku, spotřebitelský úvěr, úvěr od Buřinky, půjčku pro studenty, konsolidaci (neboli sloučení) půjček, kontokorent a kreditní kartu Odměna. Výhodou půjčky od Čsas.cz oproti nebankovním poskytovatelům jsou především nižší úroky a poplatky a jistota seriózní a prověřené bankovní instituce.

Nabídka pojištění Čsas.cz

Dalším důležitou skupinou finančních produktů, které Česká spořitelna poskytuje, jsou různé typy pojištění. Pojištění není u všech českých bank úplnou samozřejmostí – některé menší banky jej nenabízejí a setkáme se s ním spíše u velkých bank s dlouhou historií. Čsas.cz jako největší česká banka pojištění nabízí a v jejím případě se jedná o opravdu rozsáhlou nabídku. Jaké konkrétní pojistné produkty si tedy u Čsas.cz můžeme sjednat? Aktuálně banka nabízí dva druhy životního pojištění (FLEXI a FLEXI JUNIOR), tři druhy cestovního pojištění (k osobnímu účtu, k platebním kartám a KOLUMBUS), autopojištění, pojištění bytové jednotky, domácnosti, rodinného domu, pohřbu, karty a osobních věcí, právní ochrany, nemovitosti, domácnosti, vyčerpané částky ke kreditním kartám, odpovědnosti k Osobnímu kontu, pravidelných plateb a pojištění schopnosti splácet. Nabídka je tedy výrazně širší než u konkurenčních bank a každý klient si u Čsas.cz může vybrat vhodné pojištění podle svých potřeb a požadavků.

Hypotéky a stavební spoření Čsas.cz

Pokud plánujete koupit nový dům či byt, případně u toho stávajícího uvažujete o jeho rekonstrukci, určitě Vás bude zajímat nabídka hypotečních produktů. U Čsas.cz nabízejí jak klasickou hypotéku, tak i speciální druhy úvěrů, jež jsou vhodné právě pro tyto účely. Portfolio produktů České spořitelny ale zahrnuje i stavební spoření a několik druhů pojištění (např. nemovitosti nebo domácnosti). Speciálně na hypotéky je zaměřený samostatný web, který naleznete pod odkazem www.hypotecnicentrum.cz, navíc můžete využít širokou nabídku kamenných hypotečních center, které jsou součástí vybraných poboček Čsas.cz. S bydlením pak souvisí ještě samostatná Realitní společnost České spořitelny s rozsáhlým katalogem nemovitostí a nabídkou různých realitních služeb.

Internetové bankovnictví u Čsas.cz

Internetové bankovnictví je v dnešní době už naprostou samozřejmostí a poskytují ho všechny české banky – jinak tomu pochopitelně nemůže být ani u České spořitelny, která tyto služby provozuje pod značkou Servis24. Díky internetbankingu tak můžete svůj účet pohodlně ovládat přes internet a nemusíte chodit do banky. Zároveň jsou Vám služby dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu a nemusíte se tak vázat na provozní dobu jednotlivých poboček Čsas.cz. Vedle internetového bankovnictví je v nabídce ještě stále i bankovnictví telefonické a v poslední době i čím dál oblíbenější mobilní aplikace.

Mobilní bankovnictví u Čsas.cz

Aplikace pro správu Vašeho bankovního účtu přímo z mobilního telefonu jsou v dnešní době už téměř samozřejmostí a nabízí je velká většina bankovních institucí. Česká spořitelna v této oblasti není nijak pozadu, naopak – její aplikace je dostupná pro všechny tři hlavní operační systémy – tedy pro Android, iOS a nově i pro Windows Phone. Aplikace pod názvem SERVIS24 Mobilní banka je zcela zdarma a stáhnout si ji do svého smartphonu můžete z internetových obchodů Google play, App store nebo Windows phone store, případně můžete použít přímý odkaz z webových stránek Čsas.cz.

Velké množství poboček Čsas.cz

Česká spořitelna je největší českou bankou a to nejen pokud jde o počet jejích klientů, ale i ve smyslu nejširší sítě poboček. Čsas.cz měla k 31. 12. 2014 celkem 644 poboček po celém území ČR a i díky tomu je stále jednou z nejoblíbenějších bank na našem území. Kompletní seznam všech poboček včetně kontaktních informací najdete přímo na webových stránkách Čsas.cz pod odkazem na titulní stránce webu.

Široká síť bankomatů Čsas.cz

Jedničkou je ale Česká spořitelna i v počtu bankomatů. V současné době provozuje Čsas.cz více než 1500 bankomatů a její síť je tak největší ze všech českých bank. I tento fakt je velmi důležitý a pro mnoho klientů je právě blízkost bankomatu jedním z hlavních důvodů pro výběr konkrétní banky. Seznam všech bankomatů spolu s přesnými adresami si můžete zobrazit na stránce Čsas.cz.

Internetová prezentace Čsas.cz

Velmi důležitým faktorem pro každou banku je její kvalitní prezentace a to zejména v internetovém prostředí. Česká spořitelna v tomto směru neponechává nic náhodně a její webové stránky Čsas.cz patří k těm nejkvalitnějším ze všech bankovních institucí, jež u nás působí. Stejně tak je dobrá i prezentace Čsas.cz na sociálních sítích – její profil můžeme sledovat na Facebooku, Twitteru, YouTube a LinkedIn.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!