České spořitelnaHistorie České spořitelny sahá až do roku 1825, kdy byla založena Spořitelna česká, starší předchůdce České spořitelny. Česká spořitelna navázala na tradici českého a později československého bankovnictví když v roce 1992 vytvořila akciovou společnost ČSAS.cz a.s. Česká spořitelna dnes pečuje o 5,2 miliónu klientů a to hovoří zcela jasně o jejím pevném postavení na finančním trhu. Česká spořitelna nabízí mimo jiné také nejvýhodnější bankovní půjčku na trhu. Půjčku České spořitelny můžete použít na všechno. Půjčka Česká spořitelna je nejlepší půjčka na Českém trhu. Česká spořitelna půjčky nabízí i online, aby maximálně vyšla vstříc svým zákazníkům, kteří si chtějí vědět veškeré informace předem.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Silné partnerství České spořitelny

Česká spořitelna je součástí skupiny Erste Group, jednoho z předních poskytovatelů bankovních služeb ve střední a východní Evropě. Erste Group se stará o 17 milionů klientů v osmi zemích, z nichž většina je členy Evropské unie. V polovině roku 2001 Česká spořitelna dokončila svou přeměnu, která byla zaměřena na zlepšení všech klíčových částí této banky. Česká spořitelna pokračuje ve zlepšování svých finančních produktů a služeb a zefektivňuje pracovní procesy.

Česká spořitelna nabízí řešení všech finančních potřeb klientů

Česká spořitelna je moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce podobně jako Poštovní spořitelna, nebo Raiffeisen bank. Nezastupitelnou roli hraje také ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. Finanční skupina České spořitelny je díky 5 milionům klientů největší bankou v ČR. Českou spořitelnou bylo již vydáno přes 3,2 milionů platebních karet, provozuje síť 657 poboček a disponuje více než 1435 bankomaty a platbomaty. Na českém kapitálovém trhu patří Česká spořitelna mezi významné obchodníky s cennými papíry.

Česká spořitelna nabízí jistotu a důvěru

V jubilejním desátém ročníku soutěže Fincentrum Banka roku 2011 se stala Česká spořitelna Bankou desetiletí a poosmé v řadě dostala titul Nejdůvěryhodnější banka roku. Pavel Kysilka dostal cenu Bankéř roku. Titul Nejdůvěryhodnější banka roku je udělena na základě hlasování veřejnosti a o ostatních titulech rozhoduje odborná porota. Cílem soutěže Fincentrum Banka roku 2011 je ocenit služby a produkty bank, které působí v České republice. Jako alternativu České spořitelny vyzkoušejte třeba Citibank.cz, nebo online banka Zuno.

O České spořitelně

Být bankou číslo jedna pro všechny cílové skupiny:

 • zákazníky
 • zaměstnance
 • akcionáře
 • tuto zemi, společenství, v němž žijeme a pracujeme

Aby Česká spořitelna mohla tento cíl splnit, musí se nejprve stát Bankou první volby pro své zaměstnance.

 Úspěch České spořitelny závisí především na:

 • přístupu
 • loajalitě
 • spokojenosti
 • přesvědčení zaměstnanců

Vize České spořitelny

Česká spořitelna je Bankou číslo jedna pro všechny skupiny klientů. Díky perfektním výkonům zaměstnanců České spořitelny poskytuje špičkové poradenství, podporu a služby klientům. Pomocí špičkového poradenství, podpoře a službám klientům, zajišťuje nadprůměrné výnosy svým akcionářům. Díky nadprůměrným ziskům svých akcionářů vytváří podnětné a hodnotné pracovní podmínky pro své zaměstnance. Díky nadprůměrným ziskům akcionářů pomáhá v rozvoji společnosti, v níž působí.

Hodnoty České spořitelny

“Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“

Spolehlivost

 • Česká spořitelna je zodpovědná. Vnější i vnitřní klienti a obchodní partneři se na ní mohou bez výhrad spolehnout.
 • Je ambiciozní. Jejím standardem je být nejlepší ve všem, co dělá.
 • Je iniciativní. Vyvolává, podporuje a realizuje smysluplné změny.

Vnímavost

 • Je proaktivní. Umí aktivně naslouchat a hledat optimální řešení.
 • Je ohleduplná. Váží si práce a času klientů a kolegů.
 • Je vnímavá. Respektuje jedinečnost každého klienta i kolegy.

Vstřícnost & Srozumitelnost

 • Česká spořitelna je tým profesionálů. Je ochotni zdravě riskovat a přijímat osobní odpovědnost.
 • Je otevřená. Vyžaduje a dává konstruktivní zpětnou vazbu.
 • Je produktivní. Nechá se vést zdravým rozumem; dělá věci jednoduše, přehledně a prakticky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!